شروع سریع

برای برگزاری آزمون آنلاین تنها کافیست مراحل زیر را طی نمایید:

  1. طراحی و آماده سازی سؤالات آزمون
    سؤالات آزمون خود را به هر شکل موردنظر (بر روی کاغذ یا به فرم الکترونیکی) طراحی نمایید. این سؤالات می توانند یکی از هفت نوع تشریحی، چهارگزینه ای، جای خالی، تطبیقی، کوتاه پاسخ، صحیح یا غلط و مرتب کردنی باشند.
  2. آماده سازی لیست اسامی و شماره موبایل شرکت کنندگان در آزمون
    اسامی و شماره موبایل افرادی را که مجاز به شرکت در آزمون هستند، تهیه نمایید (بر روی کاغذ یا به فرم الکترونیکی).
  3. ارسال موارد فوق به آدرس ایمیل یا تلگرام ما
    این موارد را به همراه اطلاعات جانبی آزمون از قبیل نوع برگزاری، تاریخ، مهلت آزمون و غیره در اختیار کارشناسان آزمون-آنلاین قرار دهید.

همین! ما باقی مراحل را برایتان انجام خواهیم داد و آزمون آنلاین شما در اسرع وقت آماده ی برگزاریست. نشانی اینترنتی به همراه نام کاربری و رمزعبور شرکت در آزمون (و سایر اطلاعات لازم مانند زمان برگزاری آزمون) برای شرکت کنندگان پیامک خواهد شد و آن ها می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ما (حتی از طریق مرورگر موبایل خود) در آزمون آنلاین شرکت نمایند. نتایج آزمون بلافاصله پس از پایان زمان برگزاری برای شما از طریق پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار می گیرد، قابل مشاهده خواهد بود (برای آزمون هایی از نوع تشریحی که نیاز به تصحیح و نمره دهی دستی دارند، این امکان برای شما یا افراد معتمد شما وجود خواهد داشت که عملیات تصحیح آزمون را انجام دهید).

به علاوه چنانچه مجددا قصد برگزاری آزمون برای همان نفرات یا با همان سؤالات را داشته باشید، یک یا دو مرحله از مراحل سه گانه فوق حذف شده و آزمون آنلاین شما در کوتاهترین زمان ممکن آماده برگزاری خواهد بود.

 

برای شروع هم اکنون با پشتیبانی آزمون-آنلاین تماس بگیرید:

03136759048
03136759039
03136759032